Çözümlerimiz

Çözümlerimiz

Parknet Yazılım & Danışmanlık olarak konusunda verdiği hizmetler ve sağladığı çözümler ile pek çok müşteri ve iş ortaklarının memnuniyetini sağlamış, güvenini kazanmış ve takdirlerini toplamıştır. Bu bağlamda Parknet Yazılım & Danışmanlık gerek yurt içi gerekse yurt dışı aktivite ve projeleri ile çeşitli sektörlerde faaliyet göstermekte olan firmalar için yüksek potansiyelli bir çözüm ortağı ve güvenilir bir kuruluştur.

Özel Yazılım

Parknet Yazılım & Danışmanlık hemen hemen her sektörde kurumsal yazılım tabanlı çözümler sunabilmektedir. Bu noktada yer alan kalemlerden olan kurumlara kendi iç dinamikleri ve parametreleri göz önünde tutularak hazırlanan Özel Yazılım (Tailor Made Software / Custom Software) hizmeti mevcuttur. Bu Konuda gerek yurt içi gerekse yurt dışı tecrübeleri, iş bitirmeleri, referansları ve tatmin edilmiş firmaları ile alanında özel bir konuma sahiptir. Bununla birlikte; birbirinden çok farklı çeşitli sektörlerde yer alan kurumlara çözüm konusunda destek vermektedir. Ayrıca; uzaktan masaüstü bağlantı desteği ile, alanında profesyonel ekibiyle, eğitim ve danışmanlık hizmetlerini de her an sağlayabilmektedir. Bu altyapıya, birikime ve tecrübeye sahiptir.

IoT

Günümüz üretim, imalat ve endüstri alanlarında; dünya artık daha verimli, daha ekonomik ve en önemlisi daha dijitalleştirilmiş ürün arzına kaymaktadır. Dünyada üretim trendi bu yönde ilerlemek durumundadır. Bu olguya uyum sağlayamayan kuruluşların tahtının sallandığı global düzende; Ford’un ilk seri üretimi, Toyota’nın just in time (JIT) modelinin bile güncelliğini yitirdiği bir global konjonktür söz konusudur. Artık Üretim 7.0 (Hibrid4.0 & Endüstri4.0, akıllı fabrikalar) hayata geçmiştir. İşte bu şartlar altında üretim teknolojisini yenilemek, daha dijital, daha verimli ve daha ekonomik üretime geçmek konusunda destek sağlamaktayız. Parknet Yazılım & Danışmanlık gerek danışmanlık hizmeti gerek eğitim desteği gerek yazılım tabanlı çözümleri ve gerekse de kendi cihazları ile bu otomasyon aşamasında dijitalleşmeye yardımcı süreçleri sağlayabilecek hizmetler sunmaktadır.

Mobil Uygulamalar ve El Terminalleri

Kurumların sektörler bazında ihtiyaçları doğrultusunda; mobil platformda IOS ve Android işletim sistemleri başta olmak üzere, Özel Yazılım (Tailor Made Software / Custom Software) kısmıyla birlikte Parknet Yazılım & Danışmanlık olarak, bu noktada müşterilerine ve iş ortaklarına çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bununla birlikte, yazılım yaşam döngüsünün her adımında müşteri ve iş ortaklarının ihtiyaçları doğrultusunda çözüm sunmaktadır.

Netsis

Günümüzde artık kuruluşların; raporlama, üretim reçeteleri (varsa), e-fatura, e-irsaliye ve muhasebe tabanlı işlemler alanındaki ihtiyaçları birbirlerinden oldukça farklı alanlarda yer alabilmektedir. Özellikle bu ihtiyaçlar satın alınmış “Netsis” gibi yazılımlar için; modifikasyon, teknik destek, danışmanlık, eğitim ve uzaktan online destek anlamında çeşitlilik gösterebilmektedir. İşte bu aşamada Parknet Yazılım & Danışmanlık olarak, kurumlar tarafından ihtiyaç duyulabilecek pek çok alanda çözümler sunmakta ve destekte bulunmaktayız.

Logo

Gelişmekte olan arz-talep şartları altında kuruluşların; raporlama, üretim reçeteleri (varsa), e-fatura, e-irsaliye ve muhasebe tabanlı prosesler adına gereksinimleri birbirlerinden oldukça ayrı sahalarda ve koşullarda yer alabilmektedir. Ancak özellikle değinmek gerekir ise, bu gereksinimler önceden kurulumu yapılmış “Logo” gibi yazılımlar için; modifikasyon, teknik destek, danışmanlık, eğitim ve uzaktan online destek adına farklılık sergileyebilmektedir. Tam olarak bu aşamada Parknet Yazılım & Danışmanlık olarak, kurumlar tarafından gereksinim duyulabilecek pek çok alanda çözümler sunabilmekte ve destekte sağlayabilmekteyiz.